gangsterskie porachunki audiobook erotyczny

Najlepsze audiobooki erotyczne

Audiobooki erotyczne – namiętność w słuchawkach

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym codziennych wyzwań, nie zawsze jest łatwo znaleźć chwilę na relaks i intymność. Dlatego właśnie audiobooki erotyczne, pikantne audiobooki dla dorosłych, audiobooki romantyczno-erotyczne i audiobooki o miłości stanowią wyjątkową alternatywę dla tradycyjnej literatury. To sposób na połączenie przyjemności czytania z fascynującą narracją, która przenosi nas w świat namiętności i pożądania.

Namiętna literatura w nowej odsłonie

Po sukcesie kultowej już powieści 50 Twarzy Greya literatura erotyczna stała się bardzo popularna. W tym artykule zapraszam Was do fascynującej podróży po najlepszych audiobookach erotycznych. To nie tylko opowieści o miłości, lecz także opowieści pełne intrygujących narracji, które poruszą najgłębsze emocje. Przygotujcie się na niezwykle zmysłowe i świetnie przeczytane audiobooki erotyczne, które przyciągną Was swoją namiętnością oraz zaskoczą głębią. Przejdźmy więc do tego namiętnego świata 20 najlepszych audiobooków erotycznych!

Najlepsze audiobooki romanse erotyczne  

1. Gangsterskie porachunki – Meg Adams

Gdzie kupić Gangsterskie PorachunkiNowa powieść autorki Ochroniarza – książki, która podbiła serca czytelniczek! Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie kobieta znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na komisariat, przestraszona udaje się we wskazane miejsce. Tam na jej drodze staje przystojny policjant Piotr Górski. Seksowny mundurowy od razu wpada Joannie w oko. Całe szczęście fascynacja okazuje się wzajemna. Oszałamiająca, pełna namiętności znajomość i nieustające pożądanie sprawiają, że Aśka zapomina o złej passie. Jednak pewnego dnia zachowanie Piotra ulega całkowitej zmianie. Z gorącego kochanka mężczyzna przeobraża się w zimnego drania. Wkrótce wychodzi na jaw, że prowadzi podwójne życie, dalekie od tego zgodnego z prawem. 

2. Dotyk Crossa – Sylvia Day

Gdzie kupić Dotyk Crossa

„Dotyk Crossa” Sylvii Day to książka, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Jest to powieść z zabarwieniem erotycznym, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć wiedziała, że jest dla niej zgubą, ciągle coś ją do niego ciągnęło. Jej zraniona dusza i ciało broniły się przed tą miłością, ale on i tak z łatwością je posiadł. Ta miłość sprawiła, że Eva poczuła, jakby narodziła się na nowo. Modliła się tylko, by ten piękny sen trwał wiecznie…

Zobacz też: gdzie najtaniej kupować audiobooki

3. Pokusa – Laurelin Paige

Gdzie kupić Pokusę

Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.

Alayna nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym ona pracuje. Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

4. Trzy oblicza pożądania – Megan Hart

Gdzie kupić Trzy oblicza pożądania

„Nigdy nie zdradziłam męża. Nie miałam też żadnych powodów, by podejrzewać, że on mnie zdradził. A teraz zapraszaliśmy obcą osobę do naszego łóżka. Musiałabym być stuknięta, żeby nie czuć niepokoju. Pożądanie zwyciężyło nad zdrowym rozsądkiem. Zupełnie jak w przeszłości, gdy moje ciało zignorowało rady umysłu i serca. Dojrzałam, ale nie zmądrzałam. Stałam pomiędzy, ale jednocześnie ponad nimi, jak dama między dwoma królami. Byli opanowani, choć gotowi zmienić to w każdej chwili, czekali tylko na moją komendę. Nie byli podobni, ale w tej chwili całkowicie nierozróżnialni. – Chodźcie – powiedziałam cicho, ale obaj mnie usłyszeli. Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam do sypialni, nie oglądając się za siebie. (…) Podniosłam powoli ręce, ujęli moje dłonie i wtedy ich przyciągnęłam. Poczułam na plecach ręce męża obok rąk Alexa. Nie byliśmy już trójkątem o ostrych wierzchołkach, lecz tworzyliśmy krąg. Spleciony z ramion, nóg i złączony wspólnym pragnieniem.”

5. 365 dni –  Blanka Lipińska

Gdzie kupić 365 dni

Soczyście opisany świat gangsterskich porachunków, w którym nie ma litości, granic ani zasad – poza jedną:
MUSISZ BYĆ MOJA.

MASSIMO TORICCELLI jest młodym, szalenie przystojnym i szalenie niebezpiecznym szefem sycylijskiej mafii. Pięć lat temu podczas walki bossów został postrzelony i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Wtedy, na granicy życia i śmierci, ukazała mu się tajemnicza nieznajoma. Postanowił, że za wszelką cenę będzie jego – w każdym znaczeniu tego słowa.

6. N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera – T. M. Frazier

Gdzie kupić N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera

Czasami musisz prawie umrzeć, by zacząć żyć naprawdę.

Urodził się ze złodziejstwem we krwi i gniewem wrzącym w sercu. By przetrwać, od najmłodszych lat był zmuszony walczyć. Jego jedyną rodziną były ulice, a domem, w którym kiedykolwiek zagrzał miejsce na dłużej – poprawczak. Dopiero śmierć przypadkowo spotkanej dziewczyny obudziła w nim wolę życia. Tamta noc na moście zmieniła wszystko. 

7. Lilianna – Anna Szafrańska

Gdzie kupić Liliannę

Pierwszy tom nowej serii autorki „Dziewczyny ze złotej klatki” i „Nasze wczoraj”.

Tatuaż może być zbroją, czyjąś historią, którą poznaje się obraz po obrazie.
Lilianna zapomniała, czym jest bezpieczeństwo. Jedna lekkomyślna decyzja sprawiła, że już nie pamięta, jak wygląda dzień bez strachu.
Mat jest cenionym tatuażystą. Dawno zrozumiał, że tatuaż to nie tylko ozdoba na ciele. To szansa na ukrycie przeszłości i rozpoczęcie życia od nowa. Na to, żeby przykryć bolesną bliznę pięknym wzorem.
Ich pierwsze spotkanie jest pełne uprzedzeń. Jednak Mat szybko zrozumie, jak bardzo się myli, szczególnie kiedy zacznie odkrywać prawdę o Liliannie, zapisaną na jej skórze.

8. Miłość arystokraty – Alicja Skirgajłło

Gdzie kupić Miłość arystokraty

Wyższe sfery i ich niskie uczynki. Nowa książka Alicji Skirgajłło!

Snob i lekkoduch. Tak James Truman mówi sam o sobie. I wiecie co? Ma rację. Milioner, arystokrata, dziecko szczęścia, któremu życie podsuwa wszystko pod nos, przewiązane wstążeczką i podane na złotej tacy. Pieniądze, dziewczyny, interesy, hazard… James nie wie, co to porażka ani odmowa. W miłości też nie… Stop. Miłości nie ma. Tak w każdym razie uważa nasz bohater i powtarza to sobie nawet w dniu własnych zaręczyn. Zaręczyn, jak to bywa w arystokratycznych kręgach, zaaranżowanych przez rodziny państwa młodych w celu pomnożenia fortun. James nie ma nic przeciwko temu … w miłość przecież nie wierzy, a po ślubie wcale nie zamierza przestać czerpać pełnymi garściami z uroków życia.

Czy to możliwe, by ktoś do tego stopnia namieszał w perfekcyjnie poukładanym życiu Jamesa Trumana, że młody milioner dostrzeże coś więcej niż tylko czubek własnego arystokratycznego nosa? Posłuchaj tego porywającego audiobooka erotycznego.

9. Do ostatniej kropli krwi – Monika Cieluch

Gdzie kupić Do ostatniej kropli krwi

10. Dziennik nimfomanki – Valérie Tasso

11. Za sceną – Olivia Cunning

12. Boss – Sierra Cartwright

13. Na każde jego żądanie – Sara Fawkes

14. Osiemdziesiąt dni żółtych – Vina Jackson

15. Gdybym była Tobą – Jones Lisa Renee

16. Fanny Hill. Wspomnienia kurtyzany – John Cleland

17. Nie dajesz mi spać – Clayton Alice

18. Klub Julietty – ​Grey Sasha

19. Do utraty tchu – Portia Da Costa

20. Sztuka uwodzenia – Samantha Young

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *