gangsterskie porachunki audiobook erotyczny

Najlepsze audiobooki erotyczne

Namiętność w słuchawkach: odkryj najlepsze audiobooki erotyczne

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym codziennych wyzwań, nie zawsze jest łatwo znaleźć chwilę na relaks i intymność. Dlatego właśnie audiobooki erotyczne, pikantne audiobooki dla dorosłych, audiobooki romantyczno-erotyczne i audiobooki o miłości stanowią wyjątkową alternatywę dla tradycyjnej literatury. To sposób na połączenie przyjemności czytania z fascynującą narracją, która przenosi nas w świat namiętności i pożądania.

Namiętna literatura w nowej odsłonie

Po sukcesie kultowej już powieści 50 Twarzy Greya literatura erotyczna stała się bardzo popularna. W tym artykule zapraszam Was do fascynującej podróży po najlepszych audiobookach erotycznych. To nie tylko opowieści o miłości, lecz także pełne intrygujących narracji, które potrafią poruszyć najgłębsze emocje. Przygotujcie się na zapoznanie z niezwykle zmysłowymi i kunsztownie napisanymi dziełami, które przyciągną Was swoją namiętnością oraz zaskoczą głębią opowieści. Przejdźmy więc do tego namiętnego świata audiobooków, który ukrywa się w słuchawkach.

Najlepsze audiobooki romanse erotyczne  

1. Gangsterskie porachunki – Meg Adams

Gdzie kupić Gangsterskie PorachunkiNowa powieść autorki Ochroniarza – książki, która podbiła serca czytelniczek! Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie kobieta znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na komisariat, przestraszona udaje się we wskazane miejsce. Tam na jej drodze staje przystojny policjant Piotr Górski. Seksowny mundurowy od razu wpada Joannie w oko. Całe szczęście fascynacja okazuje się wzajemna. Oszałamiająca, pełna namiętności znajomość i nieustające pożądanie sprawiają, że Aśka zapomina o złej passie. Jednak pewnego dnia zachowanie Piotra ulega całkowitej zmianie. Z gorącego kochanka mężczyzna przeobraża się w zimnego drania. Wkrótce wychodzi na jaw, że prowadzi podwójne życie, dalekie od tego zgodnego z prawem. Joanna zostaje zmuszona do wzięcia udziału w nieczystej grze, której reguł do końca nie zna. Choć stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie zdaje sobie sprawy, że przyjdzie jej walczyć nie tylko o uczucia, ale także o własne życie.

2. Dotyk Crossa – Sylvia Day

„Dotyk Crossa” Sylvii Day to książka, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Jest to powieść z zabarwieniem erotycznym, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć wiedziała, że jest dla niej zgubą, ciągle coś ją do niego ciągnęło. Jej zraniona dusza i ciało broniły się przed tą miłością, ale on i tak z łatwością je posiadł. Ta miłość sprawiła, że Eva poczuła, jakby narodziła się na nowo. Modliła się tylko, by ten piękny sen trwał wiecznie…

3. Klub Julietty – ​Grey Sasha

Catherine, studentka filmoznawstwa, jest zafascynowana jednym z wykładowców. I to nie jego intelekt przyciąga uwagę dziewczyny. Źródło tej fascynacji, która zaczyna przeradzać się w obsesję, z całą pewnością nie jest umiejscowione w głowie profesora. Kiedy Catherine zwierza się z tego swojej przyjaciółce Annie, ta wprowadza ją w świat wyuzdanego seksu, o którego istnieniu wiedzą tylko nieliczni.

W klubie Julietty wpływowi ludzie realizują swoje najdziwniejsze i najbardziej perwersyjne fantazje seksualne, a Catherine, choć ma chłopaka, którego kocha, nie może się oprzeć pokusie zakazanych zabaw. Dopiero zniknięcie Annie i bezskuteczne próby jej odnalezienia uświadamiają Catherine, że ten podziemny świat seksualnych rozkoszy może być bardzo niebezpieczny.

KLUB JULIETTY to wyjątkowa powieść erotyczna… pozycja obowiązkowa na liście lektur do przeczytania

4. Do utraty tchu – Portia Da Costa

Młoda bibliotekarka Gwendolynne Price pewnego dnia znajduje w służbowej skrzynce na wnioski i uwagi niezwykłą korespondencję. Erotyczne listy miłosne, pełne pikantnych szczegółów, zaadresowane właśnie do niej. Kim jest tajemniczy Nemezis podpisujący się pod listami?

W tym samym czasie dziewczyna poznaje przystojnego profesora historii – Daniela Brewstera. Ich relacje z każdym dniem stają się coraz bardziej intymne…

Gwendolynne podejmuje fascynującą erotyczną grę z Danielem, a jednocześnie wciąga ją wirtualny flirt z Nemezis.

Czy Daniel to Nemezis?

Gdy fantazje i rzeczywistość przenikają się nawzajem, coraz trudniej się zorientować, kto jest kim…

5. Pokusa – Laurelin Paige

Okładka książki Uwikłani. Pokusa Laurelin Paige

Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.

Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alanya. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.

Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

6. Dziennik nimfomanki – Valérie Tasso

7. Fanny Hill. Wspomnienia kurtyzany – John Cleland

8. Trzy oblicza pożądania – Megan Hart

9. Nie dajesz mi spać – Clayton Alice

10. 365 dni –  Blanka Lipińska

11. Za sceną – Olivia Cunning

12. Boss – Sierra Cartwright

13. Na każde jego żądanie – Sara Fawkes

14. Osiemdziesiąt dni żółtych – Vina Jackson

15. Gdybym była Tobą – Jones Lisa Renee

16. N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera – T. M. Frazier

17. Lilianna – Anna Szafrańska

18. Miłość arystokraty – Alicja Skirgajłło

19. Do ostatniej kropli krwi – Monika Cieluch

20. Sztuka uwodzenia – Samantha Young

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *