promocje na audiobooki

Promocje na audiobooki ➜ styczeń 2024

Zapraszam do zapoznania się z najlepszymi promocjami na audiobooki cyfrowe, dzięki którym można słuchać ciekawych audiobooków dużo taniej a nawet za darmo. Informacje na tej stronie są regularnie aktualizowane i zawierają działające promocje, zniżki i deale na audiobooki. Miłego słuchania!

1. Okres próbny w platformach z audiobookami

Wszystkie największe polskie platformy z audiobookami oferują tzw. darmowy okres próbny, podczas którego przez ograniczony czas słuchasz za darmo testując usługę. Aby skorzystać z darmowego okresu próbnego należy założyć konto w platformie z audiobookami, podając adres mejlowy, oraz numer karty i inne nasze dane.

Jeśli chcemy słuchać na telefonie, możemy ściągnąć aplikację danego serwisu z audiobookami i stworzyć konto za pomocą aplikacji lub zalogować się do utworzonego wcześniej konta.

Po upływie okresu próbnego, platformy z audiobookami zaczną traktować nas jak normalnego klienta i pobiorą opłatę za kontynuowanie usługi na zasadzie odnawialnej subskrypcji. Jeśli nie chcesz kontynuować słuchania audiobooków w trybie płatnej subskrypcji, pamiętaj by anulować usługę przed końcem okresu próbnego.

Oto najlepsze oferty typu okres próbny na audiobooki:

Audioteka Klub okres próbny – 14 dni słuchania

Najlepszy okres próbny na rynku

Najlepszą promocję typu okres próbny ma zdecydowanie Audioteka. Przez 14 dni możemy testować abonament Audioteka Klub Optymalny, w którym jest dostępnych ponad 17 tysięcy audiobooków do wyboru oraz superprodukcje i seriale audio. Przez okres 14 dni możemy słuchać bez limitów za darmo. Jest to naprawdę mocna oferta, ponieważ nie mamy ograniczeń i można solidnie potestować. Jeśli nie podoba nam się audiobook którego testujemy to bez żalu klikamy NEXT, jeśli głos lektora nam nie leży to również mówimy dziękuję, następny proszę.

Przez 14 dni, słuchając około godzinę dziennie, jesteśmy w stanie przesłuchać 1-2 całe audiobooki lub 3-4 świetne seriale audio czy krótsze superprodukcje, ale można i więcej ponieważ jest to oferta bez ograniczeń.

Najciekawsze audiobooki objęte okresem próbnym Audioteki:

Bookbeat okres próbny – 30 godzin słuchania przez 45 dni

Bookbeat daje nam 30 godzin słuchania na wypróbowanie swojej usługi. Dostajemy 45 dni aby wykorzystać te darmowe godziny. W tym czasie bez problemu można skończyć 2-3 audiobooki. Bookbeat nie ma tak szerokiego katalogu superprodukcji jak Audioteka ale ma bardzo duży zasób audiobooków w językach obcych m.in. angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i innych.

Najciekawsze audiobooki objęte okresem próbnym Bookbeat:

2. Promocje abonamentów na audiobooki

Jeśli wykorzystaliśmy już okresy próbne serwisów z audiobookami, możemy jeszcze skorzystać z bieżących promocji na abonament.

Audioteka Klub Minimalny (10 godzin) za 17,90 zł zamiast 19,90 zł

Jest to najtańsza obecnie usługa abonamentu na audiobooki. W tym pakiecie możemy miesięcznie przesłuchać 10 godzin audiobooków, wybierając spośród ponad 17 tyś tytułów. 10 godzin pozwoli nam na wysłuchanie każdego miesiąca 1 krótszego audiobooka lub 2-3 świetnych seriali superprodukcji audio. Jest to subskrypcja odnawialna, więc jeśli interesuje nas tylko konkretny audiobook poniżej 10 godzin to bez problemu możemy wykupić dostęp i anulować go po jednym miesiącu.

Storytel Unlimited 50% zniżki przez 3 miesiące

Promocja na nielimitowany dostęp do wszystkich audiobooków Storytel za 19,95 zł zamiast 39,90 zł. Promocja trwa do 11.02.2024 – przez tym terminem musimy wykupić dostęp aby przez 3 miesiące płacić 50% regularnej ceny. Jest to subskrypcja odnawialna, czyli można w dowolnym momencie zrezygnować z usługi.

Czego warto posłuchać w Storytel? Na pewno Storytel Original czyli ich autorskie superprodukcje, które mają na wyłączność.

  • Kruk
  • Random
  • 1984
  • Za wolność waszą i naszą
  • Rok 2084
  • Miasteczko Brighthope
  • Wymazane archiwum. Zła woda
  • Robin Hood i Szmaragdowy Król

Bookbeat Basic (20 godzin) zniżka studencka 9,90 zł zamiast 19,90 zł

Jest to najtańsza opcja abonamentu na audiobooki dla studentów. Aby z niej skorzystać, należy założyć konto i przejść przez proces weryfikaji statusu studenta.

20 godzin pozwoli nam na przesłuchanie 1-2 audiobooków w miesiącu.

3. Promocje na pojedyncze audiobooki

Audioteka – oferty specjalne

Audioteka ma w ofercie setki audiobooków w obniżonych cenach na zasadzie promocji czasowych. Audiobooki te możemy kupić bez korzystania z żadnego abonamentu. Aby zobaczyć aktualne promocje kliknij tu.

Ebookpoint – audiobook dnia za 12,90 zł

Co dzień w Ebookpoint jeden audiobook w super promocji.

4. Programy lojalnościowe

Woblink – program Bumerang

W Woblink Bumerang za każde wydane 10 zł otrzymujesz kod rabatowy w wysokosci 10zł na kolejne zakupy. Kod jest ważny przez 90 dni i obniża koszt audiobooka o 10zł lecz maksymalnie do ceny 14,90zł.

Na start otrzymujesz 5 kodów zniżkowych o wartosci 10zł za zapis na newsletter.

Kody zniżkowe dotyczą ceny wydawniczej audiobooka i nie sumują się z innymi promocjami, musimy więc wybrać przy zakupie czy chcemy skorzystać z ewentualnej promocji czy obniżyć cenę o 10zł naszym kodem.