najlepsze audiobooki erotyczne

14 najlepszych audiobooków erotycznych 2024 roku

W roku 2024 ukazało się wiele interesujących audiobooków erotycznych i popularność tego gatunku pozostaje wysoka.

Zebraliśmy dla was najlepsze audiobooki erotyczne wydane w 2024 roku.

Zobacz też naszą listę wszystkich polecanych topowych audiobooków erotycznych ostatnich lat.

Lista najlepszych audiobooków erotycznych 2024

1. Nieplanowana miłość – Vi Keeland

Posłuchaj w Audiotece

Beck próbował już wszystkiego, aby przekonać swoją babcię Louise, żeby trochę zwolniła. Skoki ze spadochronem czy nurkowanie z rekinami nie są jego zdaniem odpowiednie dla osoby z rakiem płuc, której zostało kilka miesięcy życia. Louise chce jednak spełnić wszystkie zwariowane pomysły dopóki ma jeszcze siłę.

Louise wraz ze swoją przyjaciółką Eleanor postanawia wyruszyć w szaloną wyprawę życia. Zdesperowany Beck rusza za nimi, aby przemówić babci Louise i Eleanor do rozumu.

Przygotowany na trudną przeprawę z dwiema starszymi paniami, z szokiem odkrywa, że Eleanor to młoda i piękna dziewczyna. Co więcej, Beck poznał ją niedawno w barze. Ta historia jest naprawdę SPICY.

2. Armin – Agnieszka Lingas-Łoniewska

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

Podwójne życie i niespodziewane uczucie, które pojawia się w najmniej pożądanym momencie… Oto historia pełna namiętności, pasji, sekretów i bólu.

Natalia Grońska jest zdolną prawniczką i przebojową dziewczyną, która niczego się nie boi. Pozory? Tak, prawda jest całkiem inna. Natalia wpada w łapy człowieka, który manipuluje jej bliskimi, a ją samą szantażuje.

Aby odreagować, idzie do tajemniczego klubu „Black Mirror”, gdzie ludzie mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia. Spotyka tam dwóch mężczyzn: charyzmatycznego Mister Reda i łagodnego Armina van Landera. Którego z dwóch mężczyzn wybierze?

Kontynuacja świetnie przyjętej powieści erotycznej Tamto lato, której głównym bohaterem jest brat Armina, Milan van Lander.

3. Dark Agony – Weronika Plota

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

Dark romans erotyczny. Soczysta dawka adrenaliny, pożądania i niebezpieczeństwa.

Aiden Scott wraz z rodzeństwem odziedziczył wielki spadek, w tym Akademię Six. Chłopak musi się zmierzyć z rolą, którą wyznaczyli mu starsi bracia: ma zarządzać akademią dla płatnych zabójców i złodziei. To spełnienie jego najgorszych koszmarów.

Esmeray Moon, córka założyciela wrogiej organizacji, staje się kluczową postacią w rozwikłaniu problemów targających Akademią Aidena. To ona może pomóc Aidenowi ułożyć kawałki układanki w całość. Jednak niespodziewanie do gry wkracza pożądanie, co sprawia, że Esmeray i Aiden zapominają o swoim pierwotnym celu.

4. Miłość (seria Twisted tom 1) – Ana Huang

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

Miłość to pierwsza część bestsellerowej serii Twisted, która stała się sensacją TikToka. Wejdź w szalony świat miłosnych zawirowań czterech najlepszych przyjaciółek!

On ma serce z lodu, ale dla niej… mógłby spalić cały świat.

Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Gdy zostaje zmuszony do zaopiekowania się siostrą swojego najlepszego przyjaciela, rodzą się w nim nieznane dotąd uczucia. Wewnętrzny lód jego serca pęka, topnieje, płonie ogniem, który może strawić znany mu świat.

Ava Chen jest wolną duszą nękaną przez koszmary z dzieciństwa, którego nie pamięta. Pomimo trudnej przeszłości nigdy nie przestała dostrzegać piękna świata. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, którego nie powinna pożądać. Najlepszy przyjaciel jej brata.

5. Until You – audiobook

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

Audiobook erotyczny czytany na dwa głosy.

Crew Madden musi znaleźć miejsce, w którym odzyska równowagę. Po rozstaniu z kobietą, która zostawiła jego z córeczkami, nie patrząc wstecz.

Lato w miasteczku Redemption Falls okazuje się doskonałym wyborem dla mężczyzny po traumatycznych przeżyciach i dla jego rodziny.

Jedyna wada? Wynajmowana przez kogoś chatka na drugim końcu posesji. Ale potem poznaje jej lokatorkę. Cichą, powściągliwą, cholernie seksowną kobietę, która zapiera mu dech w piersiach.

6. Nie tym razem, panie Reid – Ada Tulińska

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

7.  W otchłani chaosu (seria Venom tom 2) – Aleksandra Kondraciuk

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

8. I Wanna Fall. Dark Side – Aleksandra Nil

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

Kontynuacja historii bohaterów z I Wanna Fall. Bright Side

Świat Lei zupełnie się zmienia. Raise wydaje się kimś zupełnie innym. Jest zimny, niedostępny, obcy. Dziewczyna ma złamane serce.

Jakby tego było mało Lea wciąż dostaje wiadomości od „nieznanego numeru” i jest pewna, że Max, były przyjaciel Raise’a ponownie próbuje zakłócić jej spokój.

9. Diabeł w obrączce (seria Nie taki diabeł straszny tom 4) – Elizabeth O’Roark

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

10. Well played – Vi Keeland, Penelope Ward

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

11. Kincaid (seria Kuszący Duet tom 3) – Laurelin Paige

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

12. W rękach boga (seria Neurochirurdzy tom 1 – Monika Magoska-Suchar

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

13. Distraction – Kinga Litkowiec

POSŁUCHAJ W AUDIOTECE

14. Rozkosz. Książka do czytania jedną ręką – Caro Bukowski

POSŁUCHAJ W EBOOKPOINT


Zobacz też podobne listy audiobooków:

Najpiękniejsze romanse i audiobooki o miłości

Najlepsze audiobooki romanse historyczne ostatnich lat

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *