Poczęstuj się słuchowiskiem Thorgal

Studio Sound Tropez udostępniło słuchowisko Thorgal do darmowego pobrania w ramach projektu Poczęstuj się fantastyką.

Słuchowisko Thorgal jest adaptacją kultowej serii komiksów z gatunku fantasy. W ramach wspomnianego projektu otrzymujemy, trwające ponad 73 minuty, świetnie zrealizowane słuchowisko na podstawie pierwszego albumu komiksu pt. Zdradzona Czarodziejka. Tytuł ten został wydany w marcu 2014. Głosu bohaterom udzielili cenieni przez sympatyków audiokooków aktorzy, m.in. Jacek Rozenek i Krzysztof Banaszyk.

Oprócz słuchowiska, organizatorzy projektu Poczęstuj się fantastyką oferują e-booki i gry związane z tematyką fantasy, wszystkie do darmowego i legalnego pobrania ze strony projektu.

Projekt jest pomysłem Stowarzyszenia Klub Fantastyki Druga Era, organizatora festiwalu fantastyki – Pyrkon.

Sound Tropez Studios to m.in. wydawca i producent słuchowisk i audiobooków, który w ostatnich latach wydał kilka bardzo dobrze przyjętych słuchowisk na podstawie komiksów m.in. „The Walking Dead” czy „Conan Barbarzyńca”. Do tej pory studio to wydało dwa słuchowiska o Thorgalu, będące adaptacją 4 zeszytów komiksu, a dostępny w projekcie Poczęstuj się fantastyką tytuł Zdradzona Czarodziejka to pierwsza cześć historii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *