9,90zł za audiobooka – czemu nie?

Natrafiłam wczoraj na informacje o audiobookowej akcji promocyjnej, która może zainteresować sympatyków audioczytania i która z pewnością zainteresowała mnie. Audiobooki poniżej 10zł? Ależ tak. Dawno już nie kupiłam żadnej audioksiążki w tak dobrej cenie, z łatwością mogę znaleźć też kilka innych argumentów: bo wiosna przyszła, bo prezent świąteczny mi się należy i bo potrzebuję przecież czegoś do słuchania, żeby kontynuować moje przygotowania do tego maratonu, co nie?

O czym mowa:

Przez cały kwiecień w księgarni internetowej Nexto jest zniżka na audiobooki Biblioteki Akustycznej. Co dzień inny audiobook będzie do nabycia w cenie 9,90zł. Poza ceną, nie ma tu niespodzianek, gdyż księgarnia z góry przyporządkowała po jednym tytule do każdego dnia miesiąca.

Najciekawsze wg. mnie tytuły i dni, w których będą objęte promocją:

  • Inkwizytor. Dotyk zła, Jacek Piekara – 18.04
  • On wrócił, Timur Vermes – 22.04
  • I jak tu nie biegać, Beata Sadowska – 12.04
  • Tożsamość Rodneya Cullacka, Przemek Angerman – 19.04
  • 59 sekund. Pomyśl chwile zmień wiele, Richard Wiserman – 10.04
  • Merde. Rok w Paryżu, Stephen Clarke – 15.04
  • Sprawy Sherlocka Holmesa, Arthur Conan Doyle – 7.04

Tytuły zostały rozplanowane tematycznie- pierwsze kilka dni promocji przypadnie na sensacje i kryminały, dalej przewidziane są m.in. propozycje z kategorii poradniki, fantastyka, czy audiobooki dla dzieci.

Trzeba przyznać, że 9,90 zł to bardzo dobra cena za audiobooka. Wiele z tych audiobooków jest po raz pierwszy dostępna w tak atrakcyjnej promocji a standardowa ich cena wynosiła dotychczas 29,90zł.

Lista wszytskich tytułów tutaj

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *