|ZAKOŃCZONO| Audiobooki Murakamiego w promocji w Audiotece. Nowy audiobook Pilipiuka i 40% zniżka na poprzednie

W serwisie audioteka.pl jest obecnie promocja na audiobooki Murakamiego. 8 pozycji jest dostępnych z 20% zniżką, ceny zaczynają się od 19,90 zł i oscylują wokół 25-28 zł za dłuższe powieści.

Screenshot Murakami

Wśród dostępnych audiobooków są takie tytuły jak trylogia 1Q84 czytana przez parę lektorów Marię Seweryn i Piotra Grabowskiego, Przygoda z owcą, Kafka nad morzem, czy Kronika ptaka nakręcacza.

Trylogia 1Q84 to razem około 50 godzin słuchania! Przed zakupem warto w aplikacji serwisu audioteka ściągnąć na telefon próbny fragment 2-ie pierwsze godziny z pierwszej części, żeby przekonać się czy ten audiobook nas zainteresuje.

Przygodę z Murakamim można też zacząć od innych popularnych powieści pisarza Kronika ptaka nakręcacza (2,5 godzinny fragment do wypróbowania) czy Przygoda z owcą (1-dno godzinny fragment)

Tak tę ostatnią promuje audioteka: 

Główny bohater, zwykły mieszkaniec zwykłego współczesnego miasta, żyje sobie spokojnie swoim zwykłym życiem. Jednak pewnego dnia przyjaciel przysyła mu tajemniczą fotografię, przedstawiającą owce na pastwisku. Jedna z owiec ma na grzbiecie gwiazdę. Od tego momentu życie bohatera przestaje być zwyczajne... 
Na scenie wydarzeń zjawia się Boss - szef potężnej organizacji kontrolującej media i reklamę. Rozkazuje bohaterowi odnaleźć owcę z gwiazdą na grzbiecie. Zaczyna się opowieść kryminalna obfitująca w różne niesamowite wątki(...)
Książka stylem przypomina powieści detektywistyczne. Nie jest jednak typową przedstawicielką tego gatunku: bohater nie jest dzielnym policjantem, tylko zwykłym człowiekiem, przypadkiem wplątanym w wydarzenia, które miejscami kojarzą się raczej z południowoamerykańskim realizmem magicznym niż z mało prawdopodobną, ale jednak realistyczną formułą kryminału. 

Promocja potrwa przez tydzień jest więc trochę czasu na wypróbowanie i podjęcie decyzji.

Akcja ta promuje premierę kolejnego audiobooka Murakami w audiotece Słuchaj pieśni wiatru. Flipper roku 1973.

Screenshot kroniki

Promocja Andrzej Pilipiuk

W tym tygodniu audioteka proponuje tez 40% zniżki na 3 bardzo popularne opowiadania o wiejskim egzorcyście Jakubie Wędrowyczu autorstwa Andrzeja Pilipiuka.

Kroniki Jakuba Wędrowycza 15zl

Czarownik Iwanow 18,90 zł

Weźmisz czarno kure 18,90 zł

Akcja ta również promuje premierę nowego audiobooka z tej serii Wieszać każdy może.

Promocja Gombrowicz

Z 20% zniżką jest do nabycia 5 audiobooków Gombrowicza w tym Ferdydurke i Trans-Atlantyk.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *