Fiszki audio: kurs językowy do słuchania w dobrej promocji

 

W sklepie Virtualo dziś duża promocja na Fiszki audiobooki do nauki języków obcych, które są w naprawdę dobrej cenie 4,80zł i 9,60zł.

Co to są Fiszki audio? To rodzaj kursu językowego do słuchania, nastawionego na szybkie opanowanie słówek i zwrotów w formie mówionej. Kurs polega na odsłuchiwaniu i powtarzaniu zwrotów, które czytane są przez native speakera, każdy zwrot pojawia się razem z jego polskim tłumaczeniem. Fiszki w obniżonych cenach można kupić do środy 27.04.16.

 

fiszki-promocja

Objęte promocją są kursy aż 11 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego, japońskiego, norweskiego i szwedzkiego. Najbardziej popularne języki jak np. angielski maja Fiszki audio dla różnych poziomów zaawansowania oraz bardziej specjalistyczne kursy jak:

Zaletą takiego kursu audio jest to, że nacisk położony jest na język mówiony, czyli coś co często jest zaniedbywane w tradycyjnym systemie nauki języka szkołach, gdzie nauka polega głównie na wkuwaniu słówek do kartkówek.

Zobacz też wpis: audiobooki po angielsku do nauki języka.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *